KARİYER BAŞVURUSU

CV Dosyanızı Yükleyin:

[4MB'den küçük PDF veya WORD dosyası]

Müşteri Yorumları

Erhan Yeşilgöz

Erhan Yeşilgöz

- TGRT

“ Kurumumuza Sunmuş olduğunuz Sistemlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Doğru Bilişim'in göstermiş olduğu performans ve özveriden son derece Memnunuz.. ”

Hamza Torun

Hamza Torun

- ENKA İnşaat

“ Kurumumuza sunduğu çözümlerde ilgilerini ve tecrübelerini eksik etmeyen Doğru Bilişim’e teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. ”

Ekrem Yılmaz

Ekrem Yılmaz

- Hıdır Usta

“ Kurumumuza sunduğu Network ve Security Çözümlerinde ileri düzey bilgi ve konfigrasyon deneyimi ile sıfır problem ile çözüm sağlayan Doğru Bilişim Firmasından özellikle Ümit AKSU'ya ve ekibine başarılarının devamını diliyorum. Kendileriyle çalışmaktan son derece memnun ve mutluyuz. ”

Ümit Kılıç

Ümit Kılıç

- Chantuque

“ Firmamıza Sunduğu SonicWall Güvenlik Duvarı ve diğer IT çözümlerinde Doğru Bilişim'e kaliteli ve samimi hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz. Doğru Bilişim sayesinde firmamızda yaşanan kronik IT problemlerini kökünden çözerek IT problemlerimizi unutmuş durumdayız. ”

Can Ağgez

Can Ağgez

- İntermat Ambalaj

“ Firmamıza Sunduğu Güvenlik Duvarı, Storage ve Diğer IT çözümlerinde Doğru Bilişim ile çalışmaktan son derece memnunuz. Kendileri işini iyi yapan Müşteriye Müşteri olduğunu hissettiren adı gibi Doğru bir Firmadır. Yardım ve desteklerinden dolayı şahsım adına Teşekkür ediyorum. ”

Adnan Özen

Adnan Özen

- Yılteks

“ Kurumumuza Sunmuş olduğunuz Projelerin tüm aşamalarında desteklerini esirgemeyen Doğru Bilişim'e Teşekkürlerimizi sunuyoruz. ”

TAKVİM